Події

ДЕНЬ СІМ’Ї, Солом’янська райдержадміністрація, КИЇВ
15 травня 2017 року
Проведено коротку презентацію освітнього проекту #НеБийДитину.
Кожен, хто підходив до столу з роздатковими матеріалами – гортав буклет і брав собі. Буклетів не лишилось, потрібен більший тираж…
Організатори заходу повідомили, що створено Центр сім’ї, що надаватиме підтримку батькам безкоштовно – це забезпечує держава.
Величезна подяка за запрошення на Свято сім’ї Валерия Савенок, ця людина перевертає уявлення про державних працівників – таких мотивованих та ініціативних не часто побачиш 
Далі буде

——————————————–

ФЕСТИВАЛЬ МАМ, Дитяча планета, ТЦ “Україна”, КИЇВ
Квітень, 2017.
Пройшла презентацію освітнього проекту #НеБийДитину, буклетики на ресепшені доступні відвідувачам центру безкоштовно.

—————————-

МОБІЛЬНІ БРИГАДИ, ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
Квітень, 2017.
Інформаційні матеріали #НеБийДитину, вперше надруковані за підтримки організацій! З їхньої власної ініціативи).
Мобільні бригади в Донецькій області, проект “Підтримка сімей з дітьми та дітей, постраждалих від насилля в зоні конфлікту”, Дружківський центр психосоціальної підтримки, Благодійний фонд “Наснага”.
Особлива подяка Марина Бреславец за поширення інформації на сході України.

—————————————

Об’єднання психологів та психоаналітиків “ВЗАЄМОДІЯ”, ЗАПОРІЖЖЯ
Квітень, 2017.
“Дуже горда тим, що отримала від Natalia Bida примірники “Коротких підказок для підтримки батьків!” Ми маємо змогу долучитись до важливої справи! Об’єднання психологів та психоаналітиків “Взаємодія” підтримує рух #НеБийДитину та поширюватиме методичні матеріали і візитівки серед батьків!
Якщо хтось відчуває потребу у даній інформації, ви можете звернутись до Co-working Взаємодія, але поспішайте! Методичні матеріали викладені доступно, чітко та просто!”
Марія Гречаник

————————————

Освітній проект #НеБийДитину вперше НА ТЕЛЕБАЧЕННІ! Програма “Віра. Надія. Любов”, ПЕРШИЙ.
Квітень, 2017.
http://1tv.com.ua/video/16198 – ВІДЕОЗАПИС ПРОГРАМИ
В рамках обговорення реформи освіти в середній школі, підняли питання неприпустимості фізичного та психологічного приниження дітей.
IMG_9437.JPG
Організаторки волонтерського освітнього проекту #НеБийДитину Наталя Біда та Олександра Сидорченко розповіли про проект та його мету – якнайширше поширення безкоштовної інформації всією Україною. Якщо у вас є змога долучитися до друку буклетів – приєднуйтесь!

17554102_1507039962648968_3845129961438522851_n

————————————–

Презентація буклету #НеБийДитину, МІЖНАРОДНИЙ КІНОФЕСТИВАЛЬ З ПРАВ ЛЮДИНИ “ДОКУДЕЙЗ”, КИЇВ
27 березня 2017 року організаторки волонтерського освітнього проекту #НеБийДитину Наталя Біда та Олександра Сидорченко презентували інформаційний буклет регіональним представникам кінофестивалю “Докудейз” на конференції “Документальні фільми як форма медіаосвіти з прав людини”.
Отримали справжню живу підтримку й емоції!

17619151_1184574131671368_935891933_n

—————————————————————-
“ЖИВА БІБЛІОТЕКА”, Київ, Міжнародний кінофестиваль з прав людини “ДОКУДЕЙЗ”
Протягом кінофестивалю, у березня 2017 року, організаторки освітнього проекту #НеБийДитину Наталя Біда та Олександра Сидорченко були “живими книгами”, які кожен охочий міг підійти й “почитати” – тобто поспілкуватися. А жива розмова – це неймовірна сила й натхнення!
Отримали багато підтримки від людей, хоч багато хто дізнався про проект вперше. Також цікаво, що “живі книги” говорили ще й між собою, обмінюючись знаннями й досвідом.

17554299_1253994291345327_8750208042033311447_n

——————————————————————————
ПРЕЗЕНТАЦІЯ БУКЛЕТУ #НеБийДитину, місто ЛОХВИЦЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
11 березня 2017 року відбулася презентація буклету #НеБийДитину на Полтавщині, на запрошення Оксани Олійник, голови ГО “Живе село”.
Презентацію провела співавторка буклету та освітнього проекту #НеБийДитину Наталя Біда.
Коштами багатьох небайдужих людей було надруковано перші сто примірників буклетів, і всі роздано присутнім, безкоштовно.
 ——————————————————————-

ВИСТАВКА “ДИТИНСТВО БЕЗ НАСИЛЬСТВА”, ВІННИЦЯ

2 березня 2017 року відбулася виставка “Дитинство без насильства” у місті Вінниця, організована ГО “Територія мам” під керівництвом Валентини Ткачук.
Інфографіку читали діти! Учні 4 школи. Щирі, справжні!
———————————————————————————————–
СЕМІНАР НА ТЕМУ ПОКАРАНЬ ДІТЕЙ, ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ім. В.ГНАТЮКА
“Зі студентками спеціальності “Дошкільна освіта” відпрацьовували тему покарань у середньовіччі, за радянських часів і в сучасному вимірі.
16806868_1249972801716396_4434123361490615637_n
Жахливо, але із середньовіччя й до сьогодні деякі батьки тягнуть побиття дітей як єдиний і правильний спосіб виховання! Статистика страшна: третина дітей в Україні щороку зазнає насильства в сім’ї. Згодом ці діти у 6 разів частіше виявляють суїцидальність, ніж їхні ровесники – підлітки з благополучних родин. 50% з них схильні до зловживань наркотиками та алкоголем. Майбутні батьки, які сьогодні є студентами і студентками, мають засвоїти найголовніше: якщо ви б’єте дитину, ви не виховуєте її, а лише озлоблюєте, демонструєте власну слабкість і недолугість. З кожним ляпасом ви руйнуєте свій авторитет, ви демонструєте, що не вмієте керувати власними емоціями.
Ми скористались буклетом #НеБийДитину  з інфографікою “За що не можна карати дітей”, завдячуємо Наталя Біда за ідею та її реалізацію!

Отже, запрошую до флешмобу студентів і викладачів щодо поширення Освітнього проекту #НеБийДитину (розпочався у жовтні 2016 року) та залучення небайдужих, які можуть поширювати безкоштовно інфографіку для батьків (розміщено на сайті https://happydity.wordpress.com/). У рекреації Інституту педагогіки та психології ТНПУ ім. В.Гнатюка можна ознайомитись із інфографікою.” – написала викладачка Катерина Крутій на своїй сторінці у Facebook.
 —————————————————————————-
ТРЕНІНГ “ЧОМУ НЕ МОЖНА БИТИ ДІТЕЙ?”, ЗАПОРІЖЖЯ.
Тема недопустимості фізичного та психологічного приниження дитини набуває все більшого й більшого розголосу. Цього разу вона знайшла своє втілення в тренінгу “Чому не можна бити дітей?” у Запоріжжі.
Він був проведений 1 грудня 2016 року, в межах Всеукраїнської акції «16 днів без насильства», для студентів факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету. Подію організувало подружжя психологів “Запорізького обласного центру соціально-психологічної допомоги” – Марія та Євген Гречаник. Сама Марія бере активну участь у флешмобі #НеБийДитину від самого його початку.
Під час тренінгу учасників було ознайомлено з основними поняттями щодо тематики насилля – що таке насилля, види насильства, причини та наслідки тощо.
Одне з практичних завдань передбачало участь трьох людей: хтось в ролі дитини, а інші двоє – батьки, які на неї кричать. Учасники зізнавалися, що було дуже неприємно чути осуд з боку сторонніх людей, то що вже казати про те, як має почуватися дитина, коли найближчі їй люди – батьки – ображають її чи навіть б’ють.

g42qpeu8vks

За час тренінгу відбулося обговорення типових моделей поведінки, установок, виправдань, до яких вдаються дорослі застосовуючи насилля по відношенню до дітей, та їх альтернатив. Учасники активно брали участь у поставлених завданнях, обговореннях, а найголовніше – усвідомили, що тема насилля стосується всіх, і кожен з нас є відповідальним за свої дії.
Дякуємо організаторам та учасникам за те, що ділитесь інформацією!
———————————————————————
ФЕСТИВАЛЬ ВІДПОВІДАЛЬНОГО БАТЬКІВСТВА “У СІМЕЙНОМУ КОЛІ”, ВІННИЦЯ.
27 листопада 2016 року у Вінниці відбувся фестиваль для батьків та дітей, де була представлена інфографіка #НеБийДитину.

Відеосюжет про подію

На запрошення організатора фестивалю та голови ГО “Територія мам” Валентини Ткачук, співорганізатор флешмобу #НеБийДитину Наталя Біда приєдналася до обговорення питання “Як стати щасливими батьками щасливих дітей вже сьогодні?”. Було надзвичайно цікаво почути мудрі думки та поради, які озвучили гості фестивалю: Раїса Панасюк (голова ГО “Гармонія”, представник програми “Активні громадяни”, Британська рада), Сергій Кудлаєнко (депутат Верховної Ради України, тато), Майя Сичова (психотерапевт, член Української спілки психотерапевтів, науковець, мама), Олена Тихонюк (директор видавництва “Поділля”, мама), Ірина Мацко (керівник проекту “Вся Україна читає дітям”).
Але найбільше вразили батьки – мами й татусі – які прийшли зі своїми дітками, щоб справді почути й побачити інформацію, отримати відповіді на питання про батьківство і дитинство (лекції та майстер-класи були на дуже різні теми), щоб стати кращими. Це дуже надихає!
А діти – є діти! У своїй щирості, творчості, бажанні пізнати цей світ і допомогти нам пізнати самих себе. Наші найкращі вчителі!
Надзвичайна подяка організаторам та учасникам фестивалю!
 ———————————————————————–
“ДІТИ-КВІТИ” У ЛЬВОВІ
Курс для батьків «Діти-квіти» у Львові став подією, завдяки якій інфографіка #НеБийДитину вперше отримала своє паперове втілення і поширення за межами Інтернет.img_20161118_122456
Спільнота подружжів при храмі Преображення (вул. Краківська, 21) створила цей щотижневий курс про виховання дітей, в якому кожна зустріч передбачає огляд різних вікових періодів дітей – у формі лекцій, перегляду відео, обговорень, практичних завдань, рольових ігор та роботи в групах. Проводить курс психолог-консультант, викладач психології, системний психотерапевт, мама трьох чудових хлопців та чудова дружина Наталка Ільчишин.
Більш детально про зустріч розповів Ростислав Пендюк.
А фото люб’язно надала Тетяна Новолодська.
Беріть приклад з небайдужих батьків 🙂 Друкуйте інфографіки, фотографуйте де поширили, пишіть нам – і ми розкажемо про Вас.
Усім щасливих діточок!
Advertisements