Візитівка-помічниця

Для поширення серед батьків. В будь-яких місцях, де збираються люди і можуть це взяти чи побачити.
Також, якщо Ви є випадковим свідком фізичної чи психологічної агресії щодо дітей, підійдіть до батьків і спокійно запропонуйте їм візитівку, де є коротка і необхідна інформація – де почитати про те, що робити, якщо дитина не слухається і виводить з себе?
МАКЕТ ДЛЯ ДРУКУ МОЖНА СКАЧАТИ ТУТ.
Візитівка написана в максимально нейтральному тоні, без засудження, а з Підтримкою батькам. Там є посилання на наш сайт з інфографікою, групу безкоштовної психологічної підтримки у Facebook “Підтримка батькам“, сторінку з корисною інформацією про виховання дітей “Моя дитина” та телефон національної дитячої “гарячої” лінії 0 800 500 225 – від організації “Ла Страда Україна”.
Роздрукуйте для себе, майте при собі на всяк випадок. Дати візитівку людині, яка насправді потребує інформації та підтримки – це краще, ніж не зробити нічого. Звісно, якщо ситуація небезпечна – дзвоніть в поліцію.
Якщо у Вас є змога – роздрукуйте візитівки та поширюйте їх там, де це можуть побачити батьки. Можете зробити фото і написати нам про це – ми опублікуємо на сайті Вашу історію.
Мовчання та ігнорування провокує продовження агресії. І в силах кожного – зробити хоч щось, щоб це зупинити, і захистити дітей.
Дизайн: Олександр Стеценко.
Advertisements